Home

Yeni PROeco Serisi Anahtarlamalı Güç Kaynakları

 

Let’s Connect

 

Günümüzde, özellikle pano içerisinde kullanılacak güç kaynaklarının dizayn ve boyutları, bununla beraber verimleri ve ömürleri önem arzetmektedir.

 

 Weidmüller’in yeni PROeco serisi güç kaynakları yüksek verimli anahtarlamalı güç kaynaklarını uygun fiyat ile sunar. Düşük maliyetli PROeco serisi güç kaynakları etkileyici  bir performans ve esneklik sergiler. Son derece ince olarak tasarlanmış seri yerden tasarruf sağlar. Kısa devre koruması ve sahip olduğu uluslararası sertifikalar ile tüm uygulamalarda üniversal olarak kullanılabilir.

Geniş kapsamlı güvenlik özellikleri ile diyot ve kapasite modülleriyle birleştirilebilir ve ayrıca UPS modülleriyle birlikte kesintisiz enerji sağlar.

 

Sonuç olarak; güç kaynaklarınızda yüksek verim ve düşük maliyet istiyorsanız.  PROeco serisi güç kaynakları beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacaktır. Let’s Connect.

 

Avantajları :

 

Röle çıkışları Entegre edilmiş röle çıkışları ile operasyonun izlenmesine olanak verir.

Çok ince Maksimum 120mm derinliği ile küçük panolar için bile uygun. Kompakt tasarım pano içinde %50’ye varan yer tasarrufu sağlar.

Enerji tasarrufu %93’e varan yüksek seviyede verimlilik ve düşük yük kayıpları ile minimum enerji tüketimi ve uzun servis ömrü sağlar. Sağlam ve güvenilirdir.